Połowa środków z OFE dla żony

Połowa środków z OFE dla żony

Czy po śmierci męża powinnam dostać pieniądze z jego rachunku w OFE? Przysłano mi informację, że część tych środków zostanie przelana na moje konto, a ja takiego nie posiadam. Zgodnie z art. 131 ustawy z 28 sierpnia 1997 r. o organizacji i funkcjonowaniu funduszy...
Skip to content